Ayna Programı :: Web Sitesine Hoşgeldiniz ::
Ayna
Ana Sayfa | Hakkımızda | Bize Yazın | İletişim | English | Açılış Sayfam Yap | S.Kullanılanlara Ekle 20-06-2024
Türk vatandaşlarına vize UYGULAMIYOR! (YENİ BÖLÜM)
 
   
Ä°ngiltere'de Dil Ve Ãœniversite EÄŸitimi
İngiltere'de İngilizce ve Üniversite eğitimi ile ilgili bilgi almak için tıklayınız...

Ä°ngiltere coÄŸrafi olarak Avrupa'nın sınırları içerisinde fakat kültürel anlamda kozmopolit yapısı itibariyle Avrupa'dan daha çok Amerika'ya yakın duran bir ada ülkesidir. Çok kültürlü ve demokratik yapısı ile hemen bütün dünya milletlerinden insanları kendisine çekmektedir. EÄŸitim hayatının en kritik dönemlerinden biri olan ve belki de hayata açılan bir kapı konumundaki dil ve üniversite eÄŸitimini böylesine renkli bir atmosferde tamamlamış olmak, gerek dünya gerekse Türkiye çapında sizi daha iyi çalışma ortamları ve kariyer hedeflerine ulaÅŸtıracaktır.

"Bir lisan, bir insan" halen geçerliliÄŸini koruyan bir realite olarak karşımızda durmaktadır. Bugün Ä°ngilizce bilmek bir ayrıcalık olmaktan çıkmış ve bir zorunluluk haline gelmiÅŸtir. Bu açıdan da bir dünya dili olan Ä°ngilizce’yi anayurdunda yaÅŸayarak öÄŸrenme ve pratik yapabilme imkanına sahip olacaksınız.

MuhteÅŸem doÄŸal güzellikleri, tarihi yapıları, sarayları, kaleleri, eÅŸsiz parkları ve herkese hitap eden zengin sosyal etkinlikleriyle Ä°ngiltere size kaliteli bir eÄŸitimin yanı sıra yüksek bir hayat tecrübesi sunacaktır. Avrupa ülkelerine ulaşımın kolaylığı bu ülkeleri keÅŸfetmeniz ve Avrupa’yı tanımanızı kolaylaÅŸtıracaktır.

Ä°ngiltere’de Ä°ngilizce EÄŸitimi

Ä°ngilizce’nin anavatanı sayılan ve  Türkiye’den sadece 4 saatlik bir ucuÅŸ mesafesi uzaklığında bulunan  bu ülkede hemen hemen her ÅŸehirde dil okulu bulmak mümkündür.

Yıl boyunca devam eden ve genelde herhangi bir hafta başında baÅŸlanılabilen genel Ä°ngilizce kursları haftada 15 ile 30 saat arasında deÄŸiÅŸen programlar içerir. Her dil düzeyine uygun kurslar mevcuttur. ÖÄŸrencilerin Ä°ngilizce seviyeleri ilk gün yapılan testle belirlenir ve seviyelerine göre sınıflara yerleÅŸtirilirler. Okuldan okula sınıf sayısı deÄŸiÅŸmekle birlikte, ortalama 15-16 kiÅŸilik sınıflarda eÄŸitim verilmektedir. Bu kursların temel amacı öÄŸrencinin konuÅŸma, yazma, dinleme, dil bilgisi ve özel bir konuda yeteneÄŸini geliÅŸtirmektir. Bu programlar, üniversiteler ve bağımsız Ä°ngilizce dil okulları tarafından verilir.

Dünyanın dört bir tarafından  gelen öÄŸrencilerle aynı ortamda dil eÄŸitimi almanın farklılığını hissedeceÄŸiniz bu ülkede sosyal etkinlik olarak da çok zenginlik bulabileceksiniz.

Ä°ngiltere’de Üniversite EÄŸitimi

Zengin içerikli programları, sunduÄŸu geniÅŸ imkanları, vizyoner akademik anlayışı ile Ä°ngiliz üniversiteleri dünyanın farklı ülkelerinden gelen öÄŸrencilerin tercih sebebi olmaktadır. Bu üniversiteler kendi özgüvenini kazanmış, sosyal ve kültürel anlamda birikim sahibi bireyler yetiÅŸtirerek onları profesyonel hayata hazırlamaktadır.

Ä°ngiltere'de lisans eÄŸitimi temelde 3 yıl sürmektedir(Tıp, DiÅŸ HekimliÄŸi, Mimarlık gibi bölümler daha uzun sürmektedir).

Hem Ä°ngiltere’deki eÄŸitim programları, hem de konaklama alternatifleri hakkında daha fazla bilgi almak isteyen izleyicilerimiz Londra merkezli ÅŸirket olan OXFORD VISION ‘un www.oxfordvision.com web sitesinden yada 0 212 293 83 500 212 293 83 50 telefon numarasından daha fazla bilgi alabilirler.

Ä°ngiltere 1. bölümümüzü izlemek için linki tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=952

Ä°ngiltere 2. bölümümüzü izlemek için linki tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=955

Ä°ngiltere 3. bölümümüzü izlemek için linki tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=957

Ä°ngiltere 4. bölümümüzü izlemek için linki  tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=9622014-05-23 12:01:22facebook furl linkibol digg del.icio.us yumiyum
oyyla bagcik technorati twitter ffeed

YAZDIR

ARKADAŞINA GÖNDER

YORUM EKLEYİN
 Lütfen yorum, eleştiri ve beklentilerinizi bize iletin.
Adınız :
Emailiniz :
Yorumunuz :
  
Yorum sayısı : 1 Bütün yorumlar...
omur kapan 2014-08-10 20:52:31 - 
Ayna programini severek izliyor ve cok basarili buluyorum.tesekkurler.ben diyaliz hemsiresiyim.ayni zamanda sac ekim uzmanligi yapiyorum.gulen cemaatini tanimak ve yardim kuruluslarinda calismak istiyorum.yanliz nasil yapacagimi bilmiyorum.


TÜM YAZILARA ULAŞMAK İÇİN...
Dünyaya en çok muz satan ülke (YENİ BÖLÜM YouTube kanalımızda)
Saim Orhan "Aykırı Soruları" Yanıtladı
Mesut Yar'dan Ayna'ya Övgü Dolu Sözler
Gezi-Belgesel Dalında Onbinlerce Öğrencinin de Tercihi Ayna
2012-2013 Yılının En Beğenilen Sunucuları
Ä°rlanda'da EÄŸitim
Bosna'ya Gitmenin Tam Zamanı
Zamanın Evliya Çelebi'si
Vardar Nehri'nin İkiye Böldüğü Başkent: Üsküp
Biraz 'Bari' Gelirsen Harran'ı Göreceksin
 BASINDA AYNA

FOTO GALERİ


BelarusCibutiKanada 2014BotswanaSüleymaniyeMaputo

Diğer GALERİLER için tıklayın...


VİDEO GALERİ


Costa Rica-1Hong Kong-2Hong Kong-1MakauBelarusPanama-3

Diğer VİDEOLAR için tıklayın...

SAİM ORHAN'DAN GEZİ YAZILARI

RÖPORTAJLAR

ANKET


Anket Sonuçları 

 

 

Site Üretim By Yaap | Copyright (c) 2009