Ayna Programı :: Web Sitesine Hoşgeldiniz ::
Ayna
Ana Sayfa | Hakkımızda | Bize Yazın | İletişim | English | Açılış Sayfam Yap | S.Kullanılanlara Ekle 04-12-2023
Türk vatandaşlarına vize UYGULAMIYOR! (YENİ BÖLÜM)
 
   
İngiltere'de Dil Ve Üniversite Eğitimi
İngiltere'de İngilizce ve Üniversite eğitimi ile ilgili bilgi almak için tıklayınız...

İngiltere coğrafi olarak Avrupa'nın sınırları içerisinde fakat kültürel anlamda kozmopolit yapısı itibariyle Avrupa'dan daha çok Amerika'ya yakın duran bir ada ülkesidir. Çok kültürlü ve demokratik yapısı ile hemen bütün dünya milletlerinden insanları kendisine çekmektedir. Eğitim hayatının en kritik dönemlerinden biri olan ve belki de hayata açılan bir kapı konumundaki dil ve üniversite eğitimini böylesine renkli bir atmosferde tamamlamış olmak, gerek dünya gerekse Türkiye çapında sizi daha iyi çalışma ortamları ve kariyer hedeflerine ulaştıracaktır.

"Bir lisan, bir insan" halen geçerliliğini koruyan bir realite olarak karşımızda durmaktadır. Bugün İngilizce bilmek bir ayrıcalık olmaktan çıkmış ve bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu açıdan da bir dünya dili olan İngilizce’yi anayurdunda yaşayarak öğrenme ve pratik yapabilme imkanına sahip olacaksınız.

Muhteşem doğal güzellikleri, tarihi yapıları, sarayları, kaleleri, eşsiz parkları ve herkese hitap eden zengin sosyal etkinlikleriyle İngiltere size kaliteli bir eğitimin yanı sıra yüksek bir hayat tecrübesi sunacaktır. Avrupa ülkelerine ulaşımın kolaylığı bu ülkeleri keşfetmeniz ve Avrupa’yı tanımanızı kolaylaştıracaktır.

İngiltere’de İngilizce Eğitimi

İngilizce’nin anavatanı sayılan ve  Türkiye’den sadece 4 saatlik bir ucuş mesafesi uzaklığında bulunan  bu ülkede hemen hemen her şehirde dil okulu bulmak mümkündür.

Yıl boyunca devam eden ve genelde herhangi bir hafta başında başlanılabilen genel İngilizce kursları haftada 15 ile 30 saat arasında değişen programlar içerir. Her dil düzeyine uygun kurslar mevcuttur. Öğrencilerin İngilizce seviyeleri ilk gün yapılan testle belirlenir ve seviyelerine göre sınıflara yerleştirilirler. Okuldan okula sınıf sayısı değişmekle birlikte, ortalama 15-16 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Bu kursların temel amacı öğrencinin konuşma, yazma, dinleme, dil bilgisi ve özel bir konuda yeteneğini geliştirmektir. Bu programlar, üniversiteler ve bağımsız İngilizce dil okulları tarafından verilir.

Dünyanın dört bir tarafından  gelen öğrencilerle aynı ortamda dil eğitimi almanın farklılığını hissedeceğiniz bu ülkede sosyal etkinlik olarak da çok zenginlik bulabileceksiniz.

İngiltere’de Üniversite Eğitimi

Zengin içerikli programları, sunduğu geniş imkanları, vizyoner akademik anlayışı ile İngiliz üniversiteleri dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerin tercih sebebi olmaktadır. Bu üniversiteler kendi özgüvenini kazanmış, sosyal ve kültürel anlamda birikim sahibi bireyler yetiştirerek onları profesyonel hayata hazırlamaktadır.

İngiltere'de lisans eğitimi temelde 3 yıl sürmektedir(Tıp, Diş Hekimliği, Mimarlık gibi bölümler daha uzun sürmektedir).

Hem İngiltere’deki eğitim programları, hem de konaklama alternatifleri hakkında daha fazla bilgi almak isteyen izleyicilerimiz Londra merkezli şirket olan OXFORD VISION ‘un www.oxfordvision.com web sitesinden yada 0 212 293 83 500 212 293 83 50 telefon numarasından daha fazla bilgi alabilirler.

İngiltere 1. bölümümüzü izlemek için linki tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=952

İngiltere 2. bölümümüzü izlemek için linki tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=955

İngiltere 3. bölümümüzü izlemek için linki tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=957

İngiltere 4. bölümümüzü izlemek için linki  tıklayınız: http://aynaprogrami.com/index.php?video_ctgr=0&video_id=9622014-05-23 12:01:22facebook furl linkibol digg del.icio.us yumiyum
oyyla bagcik technorati twitter ffeed

YAZDIR

ARKADAŞINA GÖNDER

YORUM EKLEYİN
 Lütfen yorum, eleştiri ve beklentilerinizi bize iletin.
Adınız :
Emailiniz :
Yorumunuz :
  
Yorum sayısı : 1 Bütün yorumlar...
omur kapan 2014-08-10 20:52:31 - 
Ayna programini severek izliyor ve cok basarili buluyorum.tesekkurler.ben diyaliz hemsiresiyim.ayni zamanda sac ekim uzmanligi yapiyorum.gulen cemaatini tanimak ve yardim kuruluslarinda calismak istiyorum.yanliz nasil yapacagimi bilmiyorum.


TÜM YAZILARA ULAŞMAK İÇİN...
Kanada'ya Göçmen Olarak Nasıl Gidilir?
Barış Köprüleri: Türk Okulları
Ayna Yeni Yayın Dönemine Yepyeni Sürprizlerle Başlıyor
Ayna Kameramanının Çilesi...
İngiltere'de Dil Ve Üniversite Eğitimi
Saim Orhan Finikelilere DünyaTuru Yaptırdı
Saim Orhan Sevgi Okullarını Göz Yaşları İçerisinde Anlattı...
Saim Orhan
Saim Orhan "Aykırı Soruları" Yanıtladı
Mesut Yar'dan Ayna'ya Övgü Dolu Sözler
 BASINDA AYNA

FOTO GALERİ


BelarusCibutiKanada 2014BotswanaSüleymaniyeMaputo

Diğer GALERİLER için tıklayın...


VİDEO GALERİ


Costa Rica-1Hong Kong-2Hong Kong-1MakauBelarusPanama-3

Diğer VİDEOLAR için tıklayın...

SAİM ORHAN'DAN GEZİ YAZILARI

RÖPORTAJLAR

ANKET


Anket Sonuçları 

 

 

Site Üretim By Yaap | Copyright (c) 2009