Ayna Programı :: Web Sitesine Hoşgeldiniz ::
Ayna
Ana Sayfa | Hakkımızda | Bize Yazın | İletişim | English | Açılış Sayfam Yap | S.Kullanılanlara Ekle 23-05-2024
Türk vatandaşlarına vize UYGULAMIYOR! (YENİ BÖLÜM)
 
   
Birikim Okullarından "En Başarılı Belgesel Programı" Ödülü
Özel Birikim Okulları 3. Bilim Sanat Şenliği 8 - 9 Mayıs 2010 Cumartesi - Pazar günlerinde Çemberlitaş Fırat Kültür Merkezinde yapıldı. Ayna "Yılın En Başarılı Belgeseli" ödülünü aldı.

 Åženlik 8 Mayıs Cumartesi saat 11.30’da “Yolculuk” adlı sunumla baÅŸladı. Anasınıfından üniversiteye kadar bir öÄŸrencinin Birikim sürecinin anlatıldığı sunumdan sonra Birikim EÄŸitim Kurumları Genel Müdürü Ömer Faruk Yelkenci tarafından ÅŸenliÄŸin açılış konuÅŸması yapıldı. Ä°stanbul Ä°l Milli EÄŸitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Talim ve Terbiye Kurulu BaÅŸkan Yardımcısı Dr. Vahap Özpolat ve BaÅŸbakanlık MüÅŸaviri ve DışiÅŸleri Bakanı BaÅŸ Danışmanı Ali Yücekaya tarafından yapılan protokol konuÅŸmaları ve Birikim Okullarının dört ÅŸubesinin öÄŸrencileri ve Birder (Birikim Mezunları ve Mensupları DerneÄŸi) bünyesinde faaliyet gösteren mezun öÄŸrenciler tarafından oluÅŸturulan Birikim Orkestrası tarafından verilen açılış konserinden sonra Birikim Okulları öÄŸrenci, öÄŸretmen ve idarecileri tarafından seçilen yılın en baÅŸarılı kiÅŸilerine ödülleri verildi.

Yılın BaÅŸarılı KiÅŸi, Program ve KuruluÅŸlarına Birikim Ödülleri
Rasim Özdenören En BaÅŸarılı Fikir Ä°nsanı, Ä°brahim Adnan SaraçoÄŸlu En BaÅŸarılı Bilim Adamı, Ä°skender Pala En BaÅŸarılı Edebiyatçı, Bülent Yıldırım En BaÅŸarılı Ä°nsani Yardım KuruluÅŸu olarak “Ä°HH”, Muhammet Kerem Öncel En BaÅŸarılı Gençlik KuruluÅŸu olarak “AGD”, Alparslan DurmuÅŸ En BaÅŸarılı Çocuk Dergisi olarak “Birdirbir”, Kemal Belgin En BaÅŸarılı Spor Yazarı, Sevinç Erol En BaÅŸarılı Haber Programı olarak “Haberin Olsun TRT Çocuk”, Osman Sınav, En BaÅŸarılı Yönetmen ve En BaÅŸarılı Dizi olarak “Sakarya Fırat”, Ali Avcı En BaÅŸarılı Film olarak “EÅŸrefpaÅŸalılar”, Yusuf ArmaÄŸan En BaÅŸarılı SöyleÅŸi Programı olarak “Yeryüzü Notları”, Oktay Durak ve Musa YiÄŸitoÄŸlu En BaÅŸarılı Yarışma Programı olarak “Bir Kelime Bir Ä°ÅŸlem” ödüllerini bizzat aldılar. DışiÅŸleri Bakanı Ahmet DavutoÄŸlu’na verilen “En BaÅŸarılı Devlet Adamı” ödülünü kendisini temsilen BaÅŸbakanlık MüÅŸaviri ve DışiÅŸleri Bakanı BaÅŸ Danışmanı Ali Yücekaya, Bursaspor Teknik Direktörü ErtuÄŸrul SaÄŸlam’a verilen En BaÅŸarılı Teknik Direktör ödülünü kendisini temsilen Nihat Elgün, Erhan Çelik’e verilen “En BaÅŸarılı Haber Spikeri” ödülünü kendisini temsilen Kanal 7 muhabirlerinden Enes Buladı, Saim Orhan’a “Ayna” programı için verilen “En BaÅŸarılı Belgesel Programı” ödülünü kendisini temsilen yardımcısı Sevda ÜneÅŸ, Burak Sezen’e verilen “En BaÅŸarılı Çocuk Programı” ödülünü kendisini temsilen programın genel koordinatörü Önder AltıntaÅŸ aldılar. 2010-05-10 18:54:02facebook furl linkibol digg del.icio.us yumiyum
oyyla bagcik technorati twitter ffeed

YAZDIR

ARKADAŞINA GÖNDER

YORUM EKLEYİN
 Lütfen yorum, eleştiri ve beklentilerinizi bize iletin.
Adınız :
Emailiniz :
Yorumunuz :
  
Yorum sayısı : 0 Bütün yorumlar...

TÜM YAZILARA ULAŞMAK İÇİN...
Bu yıl ki Evliya Çelebi Ödülleri Saim Orhan’a
Gezginlerden Çağın Gezginine
Burç Eğitim Kurumlarından Yılın En Beğenilen Gezi Programı Ayna
Saim Orhan'a
En Beğenilen Gezi Programı
Ayna Yine En İyisi Seçildi
Yılın En İyisi Seçildi
Ödül Üzerine Ödül Alan Ayna'ya Bir Ödül Daha
Yılın En İyi Belgesel Programı Yine Ayna
Ayna Açık Ara Önde Yılın Belgesel Programı Seçildi
 BASINDA AYNA

FOTO GALERİ


BelarusCibutiKanada 2014BotswanaSüleymaniyeMaputo

Diğer GALERİLER için tıklayın...


VİDEO GALERİ


Costa Rica-1Hong Kong-2Hong Kong-1MakauBelarusPanama-3

Diğer VİDEOLAR için tıklayın...

SAİM ORHAN'DAN GEZİ YAZILARI

RÖPORTAJLAR

ANKET


Anket Sonuçları 

 

 

Site Üretim By Yaap | Copyright (c) 2009